Aktualności

PODPISANIE POROZUMIENIA O USTANOWIENIU KLASTRA ENERGII MIĘDZY WSEiZ A PŁOŃSKIEM

IMG 7342

W dniu 13.11.2017 zostało podpisane Porozumienie o ustanowieniu klastra energii pomiędzy: WSEiZ, Gminą Miasta Płońsk, Gminą Płońsk, Przedsiębiorstwem Energetyki Cieplnej w Płońsku sp. z o.o., Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Płońsku sp. z o.o., Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Płońsku sp. z o.o. oraz Zarządem Dróg i Mostów w Płońsku sp. z o.o.

KONKURS NA PROJEKT OPAKOWAŃ

IMG 7342

Celem ogólnopolskiego Konkursu „ART OF PACKAGING – Debiuty” jest promowanie i nagradzanie pomysłów młodych artystów w segmencie projektowania opakowań. Uczestnicy mają za zadanie zaprojektować opakowanie odznaczające się innowacyjnością, funkcjonalnością, interesującym designem i estetycznym wykonaniem. Konkurs ma charakter otwarty - może wziąć w nim udział każda pełnoletnia osoba, ktora nie jest związana na stałe umową o pracę z firmą komercyjną związaną z branżą opakowaniową.

WSEiZ PATRONEM NAUKOWYM VII MIĘDZYNARODOWEGO FORUM GOSPODARKI ODPADAMI W POLSCE

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w VII Międzynarodowym Forum Gospodarki Odpadami SOSEXPO, które odbędzie się dnia 1 lutego 2018 roku w Hotelu Novotel Warszawa Airport, ul. 1 Sierpnia 1. Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania objęła patronatem naukowym to wydarzenie.

WARSZTATY PROJEKTOWE DLA STUDENTÓW ARCHITEKTURY I ARCHITEKTURY WNĘTRZ

IMG 7342

UWAGA! Warsztaty są obowiązkowe dla wszystkich studentów V i VII semestru Architektury oraz V semestru Architektury Wnętrz.

Drodzy Studenci.

W dniu 21 listopada w sali nr 25 na ul. Rejtana w godzinach 11.30-15.30 odbędą się dla Was warsztaty komputerowe z projektowania 3D.

TARGI MODY, DESIGNU I SZTUKI

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zapraszamy na targi mody, designu i sztuki PROJEKTY – 100% ORYGINAŁ. W targach można wziąć udział jako uczestnik lub wystawca.

„PROJEKTY – 100% ORYGINAŁ to nowy koncept referencyjnych targów, których ideą przewodnią jest zwrócenie uwagi na autentyczność projektów i procesu twórczego mody, sztuki i designu.

Udział w targach wezmą wyselekcjonowani projektanci, których kolekcje odznaczają się ciekawym wzornictwem, wysoką jakością wykonania i są w 100% oryginalne.

WYKŁAD PRZYCZYNY I SKUTKI DYSKRYMINACJI ORAZ SPOSOBY REAGOWANIA

IMG 7342

Zapraszamy całą społeczność akademicką WSEiZ na wykład otwarty „Przyczyny i skutki dyskryminacji oraz sposoby reagowania”, który odbędzie się 29.11.2017 (środa) o godzinie 11:40 na ul. Rejtana 16 w sali 25.

STAL W ARCHITEKTURZE

IMG 7342

W imieniu Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych oraz czasopisma „Builder” zapraszamy wszystkich zainteresowanych na bezpłatną konferencję „Stal w architekturze”, która odbędzie się 15 listopada 2017 w Łodzi. Organizatorzy zapewniają darmowy przejazd z Warszawy.

KONKURS NOWY WYMIAR ZIELENI

IMG 7342

Centrum Handlowe Złote Tarasy ogłasza konkurs dla studentów w ramach projektu „Nowy wymiar zieleni w Złotych Tarasach”.

Każdy uczestnik konkursu przygotowuje projekt zieleni w Centrum Handlowym Złote Tarasy. Do zaprojektowania są powierzchnie wspólne, wyspy spoczynkowe, zieleń w donicach mobilnych i elementach stałych na tarasach. Obowiązuje pełna dowolność w projektowaniu. Liczy się kreatywność!

PLENER MALARSKI STUDENTÓW ARCHITEKTURY WNĘTRZ

IMG 7342

Studenci I roku kierunku Architektura Wnętrz pod opieką prof. Andrzeja Bissenika wyjechali na plener malarski do Niemczyna w województwie wielkopolskim - wsi należącej do regionu kulturowego Pałuki.

WYJAZD STUDENTÓW ARCHITEKTURY DO SZCZUCINA

IMG 7342

W dniach 24-25 października grupa studentów WSEiZ pod opieką architekta Piotra Gastmana odbyła wizję lokalną w terenie. Wyjazd odbył się w ramach projektu "Projektowanie architektoniczne wspomagane komputerem - modernizacja obiektów architektonicznych" realizowanego na V semestrze kierunku Architektura. Lokalizacja to obiekt Muzeum Drogownictwa w Szczucinie.