Aktualności

DZIEŃ OTWARTY W WSEIZ

IMG 7342

W sobotę, 16 września w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania miał miejsce Dzień Otwarty. Frekwencja dopisała – pojawiło się tyle osób zainteresowanych ofertą edukacyjną naszej Uczelni, że sala była pełna.

WYSTAWA MALARSKA PRAC STUDENTÓW W ZAKOPANEM

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac rysunku i malarstwa studentów Wydziału Architektury WSEiZ, której towarzyszyć będą prace malarskie wykładowców Uczelni: Doroty Zych-Charaziak, Aleksandra Habera, Przemysława Krajewskiego i Piotra Pańkowskiego.

Informacje dla studentów I semestru – rok akademicki 2017/18

 

BIEG ERASMUSA

IMG 7342

W ramach obchodów 30-lecia programu Erasmus+ Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji organizuje Bieg Erasmusa. Impreza odbędzie się 30 września o godz. 12 w Warszawie (park im. Szymańskiego, Wola)

W samo południe na starcie stanie sto 6-osobowych drużyn, z których każda pokona dystans 30 km (1 osoba – 5 km). Bieg jest otwarty dla wszystkich, ale zachęcamy przede wszystkim obecnych i byłych stypendystów programu Erasmus+. Jeśli chcesz biec ze znajomymi, możesz stworzyć własną drużynę.

KOLEJNA NAGRODA DLA WSEiZ

IMG 7342

Z przyjemnością informujemy, że Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie została laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017, której inicjatorem jest Centrum Inteligentnego Rozwoju.

DZIEŃ OTWARTY W WSEIZ - 16.09.2017 r.

IMG 7342

WSEiZ najlepsza niepubliczna uczelnia techniczno-artystyczna w Warszawie serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 16 września 2017 r. (sobota). Zapraszamy na godz. 14.00 do sali nr 21 (II piętro) w siedzibie WSEiZ przy ul. Olszewskiej 12.

Przyjdź, a otrzymasz atrakcyjny rabat na czesne!

KONFERENCJA E-MOBILNOŚĆ

IMG 7342

Konferencja „E-Mobilność: wyzwania, szanse i zagrożenia” organizowana jest przez Wydział Inżynierii i Zarządzania WSEiZ, Instytut Pojazdów Mechanicznych i Transportu Wydziału Mechanicznego Wojskowej Akademii Technicznej oraz Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Wydarzenie odbędzie się 21 września 2017 r. w gmachu Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania przy ul. Rejtana 16 w Warszawie.

EKO-VOUCHER NA STUDIA DLA STUDENTÓW I ROKU OCHRONY ŚRODOWISKA

 

IMG 7342

Wszyscy, którzy zapiszą się na kierunek Ochrona Środowiska I stopnia w WSEiZ otrzymają EKO-VOUCHER na studia w wysokości 500 zł.

NOWE KOŁO NAUKOWE

IMG 7342

Od nowego roku akademickiego rusza koło naukowe "Przedsiębiorczość w praktyce" (Business Activity in Practice), którego opiekunem będzie dr inż. Ewelina Pałucka.
Spotkania będą prowadzone w języku angielskim.

PROF. WOJCIECH ZABŁOCKI LAUREATEM HONOROWEJ NAGRODY SARP 2017!

IMG 7342

24 sierpnia Jury składające się z architektów: Michała Baryżewskiego, Stanisława Deńko, Włodzimierza Muchy, Grzegorza Stiasnego oraz Prezesa SARP – Mariusza Ścisło przyznało Honorową Nagrodę SARP Profesorowi Arch. Wojciechowi Zabłockiemu, naszemu wykładowcy.