Aktualności

ABSOLWENT ARCHITEKTURY WSEiZ ODEBRAŁ NAGRODĘ W PARYŻU

IMG 7342

Stowarzyszenie Architektów Polskich we Francji co roku przyznaje nagrodę za najciekawszy inżynierski projekt dyplomowy obroniony w poprzednim roku. W 2018 w konkursie wzięły udział wszystkie polskie politechniki oraz Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania jako jedyna uczelnia niepubliczna.

W tej edycji nasz absolwent inż. arch. Volodymyr Melymuka otrzymał wyróżnienie honorowe oraz nagrodę pieniężną za projekt „Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Teatr Rozmaitości” wykonany pod kierunkiem doc. dr. inż. arch. Artura Buławy-Gabryszewskiego.

WSEiZ WSPIERA MŁODYCH ODKRYWCÓW Z KAMPINOSU!

IMG 7342

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie otrzymała dofinansowanie z UE (Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 Działanie 3.1 Kompetencje w szkolnictwie wyższym) na projekt „Młodzi Odkrywcy z Kampinosu” skierowany do uczniów szkoły podstawowej.

BUDŻET PARTYCYPACYJNY – ODDAJ SWÓJ GŁOS!

IMG 7342

W imieniu uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej nr 85 na ul. Narbutta 14 (Stary Mokotów) zachęcamy do oddania swojego głosu na projekty: „Zielona strefa sportu” oraz „Przestrzeń dla rodziny”, które mają szansę zostać zrealizowane w ramach Budżetu partycypacyjnego. Głosowanie trwa do 30 czerwca!

ABSOLWENCI STUDIÓW ANGLOJĘZYCZNYCH ZOSTALI PRACOWNIKAMI XBS GROUP

IMG 7342

Logistyczna firma XBS Group, która należy do Rady Pracodawców Wydziału Inżynierii i Zarządzania WSEiZ przeprowadziła w maju rozmowy kwalifikacyjne wśród kilku absolwentów anglojęzycznego kierunku Management and Production Engineering. Spośród kandydatów została wybrana trójka, która już niedługo rozpocznie pracę w siedzibie firmy w Błoniu pod Warszawą.

STAFF WEEK W WSEiZ

IMG 7342

W dniach 21 -25 maja w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie odbył się Staff Week, podczas którego gościliśmy sześciu pracowników z pięciu zaprzyjaźnionych uczelni z Europy i USA biorących udział w projekcie w ramach programu ERASMUS+ Kraje Partnerskie (KA107).

ZAPRASZAMY NA NOWĄ WYSTAWĘ W GALERII WSEIZ

IMG 7342

23 czerwca 2018 r. zostanie otwarta nowa wystawa w Galerii WSEiZ „Rysunek – Malarstwo – Monotypia", na której będą wystawione prace wykładowców z łódzkiej ASP, którzy będą prowadzić zajęcia na nowym kierunku studiów podyplomowych w WSEiZ – Rysunek i Malarstwo. Więcej informacji o kierunku znajduję się tutaj.

WYSTAWA PLANY NA PSZYSZŁOŚĆ W SARP

IMG 7342

30 maja 2018 w pawilonie wystawowym SARP, ul. Foksal 2 odbył się wernisaż wystawy „Plany na przyszłość. Architektura Warszawy w projektach”. Wśród wystawionych prac były obecne projekty studentów kierunku Architektura WSEiZ oraz architektów-wykładowców z naszej Uczelni, zrzeszonych w Radzie Pracodawców działającej przy Wydziale Architektury.

AKADEMIA ZARZĄDZANIA KULTURĄ – NOWE STUDIA PODYPLOMOWE W WSEiZ

IMG 7342

Od października tego roku Wydział Architektury Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania we współpracy z Muzeum Łazienki Królewskie oferuje nowy kierunek studiów podyplomowych – Akademia Zarządzania Kulturą, który jest adresowany do osób kierujących instytucjami kultury (oraz tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe w tym aspekcie). Studia kierowane są do pracowników trzech sektorów: publicznego, prywatnego i pozarządowego.

PRAKTYKI WAKACYJNE I STAŻE DLA STUDENTÓW BUDOWNICTWA I ARCHITEKTURY

IMG 7342

Trakcja PRKiI S.A. – największa w Polsce spółka działająca w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki – oferuje studentom kierunków Budownictwo oraz Architektura WSEiZ wakacyjne praktyki oraz staże. Będą one realizowane na kontraktach budowlanych w kilkudziesięciu lokalizacjach na terenie kraju.

WYKŁAD I WERNISAŻ PROF. ZABŁOCKIEGO W KRAKOWIE

IMG 7342

Krakowski oddział Stowarzyszenia Architektów Polskich serdecznie zaprasza na wykład i wystawę prof. dr hab. inż. arch. Wojciecha Zabłockiego – architekta, wykładowcy akademickiego na naszej Uczelni, malarza, rysownika, pisarza, a także szermierza-olimpijczyka, laureata Honorowej Nagrody SARP 2017, odznaczonego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski oraz orderem Ecce Homo.