Aktualności

STUDIA PODYPLOMOWE: BIM (BUILDING INFORMATION MODELING)

IMG 7342

BIM to rewolucja w projektowaniu i budownictwie! Zapraszamy absolwentów kierunków: Architektura, Budownictwo i Zarządzanie do rekrutacji na studia podyplomowe BIM – Building Information Modeling. Studia trwają dwa semestry. Planowany początek studiów to październik 2019.

KONKURS NA PROJEKT TORBY

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie Zalando  Lounge na zaprojektowanie wzoru materiałowej torby, która będzie wywoływać chwilę szczęścia w codziennym życiu i wzmacniać ogólną świadomość bycia szczęśliwym.

Zaprojektuj wzór torby materiałowej, która podaruje Ci moment szczęścia w codzienności i w ten sposób na krótką chwilę odsunie stres, pośpiech i presję na dalszy plan.

Twój wzór może składać się z elementów typograficznych, może być komiksem lub stworzoną przez Ciebie ilustracją.

Opisz swój pomysł na połowie strony A4, uwzględniając przy tym następujące kwestie:

  • Twój pomysł powinien wynikać z krytycznego zmierzenia się z tematyką zarządzania stresem, zwolnienia tempa, szczęścia i uważności w codziennym życiu.
  • Twój projekt powinien dać się dobrze odwzorować na klasycznej materiałowej torbie.

Temat wiodący: co jest moim osobistym symbolem szczęścia lub motywem przypominającym mi o zachowaniu równowagi i spokoju w stresujących chwilach?

Nagrody:

1. miejsce: 4.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 1.200 zł

2. miejsce: 2.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 800 zł

3. miejsce: 1.000 zł + bon Zalando Lounge o wartości 400 zł

Minimalny wiek uczestników wynosi 18 lat. Wstępnym terminem zamknięcia listy uczestników jest 31.10.2019.

Do tego terminu należy dostarczyć następujące dokumenty:

  • graficzne przedstawienie wzoru,
  • opis pomysłu wzoru na maks. pół strony A4,
  • krótki opis uczestnika (imię i nazwisko, data urodzenia, informacja o aktualnym kierunku studiów lub pracy) na maks. pół strony A4.

Wszystkie materiały należy przesłać w formie pliku PDF na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Tutaj znajdują się ogólne warunki udziału w konkursie.

  

INFORMATYKA – NOWY KIERUNEK W WSEiZ!

IMG 7342

Już od nowego roku akademickiego 2019/2020 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania rusza nowy kierunek studiów – Informatyka I stopnia (studia inżynierskie). Aż 60 miejsc: 20 miejsc na studiach stacjonarnych i 40 na studiach niestacjonarnych jest objętych dofinansowaniem z UE.

FOTOREALACJA W FINISAŻU WYSTAWY PRAC MGR. INŻ. KRAJ. JAKUBA BOTWINY

IMG 7342

22 czerwca odbył się finisaż ostatniej wystawy w tym roku akademickim. W Galerii WSEiZ zaprezentowano wystawę projektów mgr. inż. arch. krajobrazu Jakuba Botwiny, wykładowcy w naszej Uczelni. Wiele z prezentowanych prac zostało nagrodzonych w konkursach urbanistyczno-architektonicznych. Lista projektów dostępna jest tutaj.

CZASOPISMO „BUDOWNICTWO I PRAWO” PATRONEM MEDIALNYM KONFERENCJI W ZAKOPANEM

IMG 7342

Miło nam poinformować, że czasopismo „Budownictwo i Prawo” objęło patronat medialny nad V Międzynarodową Konferencją Artystyczno-Naukową KRAJart 2019 oraz IX Konferencją Naukowo-Techniczną ARCHBUD 2019, które odbędą się 10-13 września 2019 w Zakopanem. Obie konferencje są organizowane przez naszą Uczelnię.

Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć tutaj: KRAJart i ARCHBUD.

WYWIAD Z REKTOR WSEIZ DOC. DR MONIKĄ MADEJ

IMG 7342

W nr 118/119 „Dziennika. Gazety Prawnej” (w wersji papierowej i elektronicznej) ukazał się wywiad z rektor WSEiZ, doc. dr Moniką Madej pt. Twoja przyszłość zaczyna się dziś.

Zachęcamy do lektury! Wywiad znajduje się pod tym linkiem.

STAFF WEEK 24-28 CZERWCA 2019

IMG 7342

W dniach 24-28 czerwca 2019 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie w ramach programu Erasmus+ odbył się Staff Week. Gościliśmy przedstawicieli z krajów partnerskich, takich jak: Serbia, Ukraina, Kosowo, Armenia, a także Kazachstan.

NOWY CZŁONEK RADY PRACODAWCÓW WYDZIAŁU INŻYNIERII I ZARZĄDZANIA

IMG 7342

28 maja 2019 zostało zawarte porozumienie o współpracy w ramach Rady Pracodawców Wydziału Inżynierii i Zarządzania Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie pomiędzy WSEiZ a Technikum nr 7 w Zespole Szkół imienia inż. Stanisława Wysockiego (d. „Kolejówka”).

KONKURS NA PRACE DYPLOMOWE Z DIGITAL MARKETINGU

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zachęcamy do udziału w konkursie DIMAQ UNI na najlepszą pracę dyplomową z e-marketingu. Zgłoszenia tylko do 31 lipca!

DZIECI Z KAMPINOSU NA WARSZTATACH FOTOGRAFICZNYCH W WSEiZ

IMG 7342

13 czerwca 2019 w WSEiZ odbyły się warsztaty fotograficzne dla dzieci ze szkoły podstawowej w Kampinosie przeprowadzone przez dr Annę Plewkę. Projekt zorganizowano dzięki dofinansowaniu z UE.