Aktualności

FOPA 2019

IMG 7342

Szanowni Państwo, wszystkich studentów kierunków architektonicznych zapraszamy w imieniu organizatora na Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych, wydarzenie towarzyszące kongresowi OPEN EYES ECONOMY SUMMIT w Krakowie. Zapraszamy do udziału w tych wyjątkowych spotkaniach, podczas których otwarte zostaną drzwi najciekawszych krakowskich pracowni architektonicznych.
  
FOPA to trzy dni spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać najciekawszych architektów z najlepszych krakowskich biur w ich codziennym środowisku pracy, przyjrzeć się ich metodzie projektowej i badawczej, poznać spojrzenie na miasto, czy estetykę przestrzeni zurbanizowanej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia, wreszcie usiąść przy dużym stole i porozmawiać.
  
Podczas trzech dni festiwalu (18–22 listopada 2019 r.) otwarte zostaną pracownie: Moon Studio, APA Czech-Duliński-Wróbel, Horizone Studio, biuro architektoniczne Lewicki Łatak i Studio Projektowe Wizja. Chcemy, aby mieszkańcy miasta, studenci i goście kongresu mieli możliwość poznania procesu powstawania architektury, a tym samym uczyli się aktywnego uczestnictwa w debacie architektonicznej. Do zobaczenia! WSTĘP WOLNY!
  
Więcej informacji na stronie organizatora.
  

LIDERZY OCHRONY ZDROWIA

IMG 7342

Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z informacji o programie Liderzy Ochrony Zdrowia - darmowym cyklu warsztatów i spotkań dla przyszłych menedżerów sektora ochrony zdrowia.
 
Liderzy Ochrony Zdrowia to program, którego celem jest kształcenie najlepszej, otwartej na zmiany kadry menedżerskiej, która będzie zarządzać sektorem ochrony zdrowia i placówkami medycznymi.
 
Program składa się z weekendowych szkoleń prowadzonych przez specjalistów i ekspertów rynku usług medycznych, farmaceutycznych oraz nowych technologii. Uczestnicy zdobywają wiedzę praktyczną o sposobie działania publicznej i prywatnej służby zdrowia, rozwiązują case’y, dyskutują z ekspertami na temat koniecznych zmian w tym sektorze. Zwieńczeniem projektu są dwumiesięczne płatne praktyki w firmach partnerskich.
Program zastał objęty Patronatem Honorowym Narodowego Funduszu Zdrowia, Ministertwa Zdrowia oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zgłoszenia przyjmowane są do 4. grudnia przez FORMULARZ.
Odwiedź również STRONĘ INTERNETOWĄ PROGRAMU.
  

TARGI PRACY NA TARGÓWKU

IMG 7342

W imieniu Partnera Biura Karier WSEiZ, portalu Pracuj.pl zapraszamy na targi pracy na Targówku. Targi odbędą się 14.11.2019 r. w godz. 10:00–14:00 w Urzędzie Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, ul. L. Kondratowicza 20 (sala konferencyjna)

W programie znajdą Państwo: oferty pracy, oferty szkoleniowe, porady prawne, warsztaty z zakresu przedsiębiorczości, informacje dotyczące przedsiębiorczości (zakładanie, prowadzenie działalności gospodarczej, pozyskiwanie śrdoków) konsultacje radcy zawodowego, psychologa oraz możliwość wymiany informacji między osobami poszukującymi pracy a pracodawcami nie będącymi wystawcami. Zapraszamy po więcej informacji na STRONĘ INTERNETOWĄ WYDARZENIA.

LISTOPADOWY WYKŁAD WARSZAWSKIEJ SZKOŁY ZDROWIA 2019/2020

IMG 7342

W najbliższy wtorek zapraszamy na nowy wykład Warszawskiej Szkoły Zdrowia pt. Sarkoidoza. Wykład odbędzie się 12 listopada 2019 o godzinie 17, a poprowadzi go doc. dr hab. Krzysztof Kaniecki,  w auli nr 4 na ul. Rejtana 16.

SPOTKANIE "DOBRA WOLA"

IMG 7342

Droga koleżanko, Drogi kolego! Chcesz współtworzyć prototypy domów dla osób z niepełnosprawnościami? Przyjdź na spotkanie inauguracyjne!

SAMORZĄD STUDENCKI W ROKU AKADEM. 2019/2020

IMG 7342


Szanowni Studenci WSEiZ!

28 października 2019 roku odbyły się wybory do Samorządu Studenckiego Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie!

Na swoich przedstawicieli w roku akademickim 2019/2020 wybraliście:

Przewodniczący - Łukasz Męczyński

Wiceprzewodniczący i Przewodniczący komisji stypendialnej - Hubert Woźniak

Sekretarz i Przewodnicząca sekcji charytatywnej - Karolina Krysik

Zastępca sekretarza i Rzecznik praw studentów zagranicznych - Kinga Muda

Rzecznik Praw Studenta - Grzegorz Maksiak

Przedstawiciel Starostów - Karolina Wiśniewska

Event Manager - Mikołaj Sygitowicz

Media Manager - Franciszek Skóra

Prezes uczelnianego AZS - Rustam Ospanow

Pozostali członkowie Samorządu Studentów WSEiZ to: Magdalena Okrzesik, Gabriela Żarnowska, Natalia Uchimowicz, Joanna Tokarska, Ewelina Trzpioła, Wojciech Gronczewski, Aleksander Zach.

Pragniemy także przypomnieć, że studenci są członkami wielu uczelnianych i wydziałowych organów oraz komisji. Reprezentujemy Cię w:

- Senacie Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie,

- Radzie Wydziału Architektury, Radzie Wydziału Ekologii oraz Radzie Wydziału Zarządzania,

- Komisji Stypendialnej i Odwoławczej Komisji Stypendialnej,

- Komisji Dyscyplinarnej ds. Nauczycieli Akademickich,

- Komisji Dyscyplinarnej ds. Studentów i Odwoławczej Komisji Dyscyplinarnej ds. Studentów,

- Uczelnianej Komisji ds. Zapewniania Jakości Kształcenia i Weryfikacji Jego Efektów

- Wydziałowych Komisjach ds. Jakości Kształcenia.

U naszych przedstawicieli możesz szukać pomocy we wszelkich sprawach związanych z Twoimi studiami i życiem w WSEiZ. Udzielą Ci ważnych informacji i porad, pomogą rozwiązać problemy lub przedstawią Twoją opinię władzom Uczelni.

Kontakt ogólny do Samorządu Studenckiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pamiętaj, to Twoi koledzy, więc nie krępuj się poprosić ich o pomoc, kiedy tego potrzebujesz!

Zapraszamy do biura Samorządu, które mieści się w sali nr 2 w budynku naszej uczelni przy ul. Rejtana 16.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

IMG 7342

ZAPRASZAMY NA II DZIEŃ STALI

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na wykłady podczas kolejnej edycji największego wydarzenia branży stalowej w Polsce!

"WILKOŃ W BIAŁOWIEŻY"

IMG 7342

Miło nam poinformować, że WSEiZ została współorganizatorem wystawy rzeźb i rysunków Józefa Wilkonia, którą można obejrzeć od 23.10.2019 do 1.02.2020 w Białowieskim Parku Narodowym.

KONKURS #WARTOSZKICOWAĆ

IMG 7342

W imieniu Organizatorów, 4YoungArchitects oraz czasopisma branżowego „Builder”, zapraszamy studentów Architektury i Budownictwa oraz absolwentów tych dwóch kierunków do udziału w konkursie na szkic.