Aktualności

BEZPŁATNE WARSZTATY Z ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zachęcamy chętnych w wieku 18-29 lat do udziału w bezpłatnych warsztatach PROJEKT EKSPERT, które odbędą się 30 marca 2019 w Startberry w Warszawie (ul. Grochowska 306/308). Celem warsztatu jest przekazanie podstawowych umiejętności związanych z zarządzaniem projektami i wykorzystywaniu tej wiedzy w praktyce.

KONKURS DLA MŁODYCH ARCHITEKTÓW I INŻYNIERÓW EDYCJA 2018/19

IMG 7342

Miesięcznik „Builder” zaprasza studentów Budownictwa i Architektury do udziału w Konkursie dla Młodych Architektów i Inżynierów (II edycja 2018/19). Celem Konkursów jest szeroko rozumiana edukacja oraz wyłonienie i promocja młodych, uzdolnionych architektów i inżynierów budownictwa.

PSY Z FUNDACJI KRZYKOSIAKI OTRZYMAŁY POMOC

IMG 7342

Na początku tego roku Samorząd Studentów WSEiZ przeprowadził akcję zbiórki pieniędzy i darów rzeczowych dla psów z przytuliska w Krzykosach. Fundacja „Krzykosiaki. Psy w potrzebie” po raz kolejny otrzymała pomoc od społeczności naszej Uczelni. Dziękujemy! Poniżej publikujemy piękną relację Anny Banak, byłej przewodniczącej sekcji charytatywnej WSEiZ, która odwiedziła przytulisko, zarządzane przez pana Zbyszka Kowalewskiego.

AKCJA WAMPIRIADA 2019 W WSEIZ

IMG 7342

16 lutego na naszej Uczelni odbyła się akcja "Wampiriada w WSEiZ 2019", zorganizowana przez warszawski Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża "Dar Serca". Chęć oddania krwi zgłosiły 24 osoby, z czego ostatecznie krew oddało 14, po przejściu badania lekarskiego.

NOWA PUBLIKACJA OFICYNY WYDAWNICZEJ WSEIZ

IMG 7342

W Oficynie Wydawniczej WSEiZ ukazała się nowa publikacja – „Prawo Gospodarcze” autorstwa Wandy Misiak.

KOŃCZY SIĘ REKRUTACJA NA STUDIA II STOPNIA W WSEIZ

IMG 7342

Już 18 lutego na naszej Uczelni rozpocznie się semestr letni roku akademickiego 2018/19. Ciągle trwa rekrutacja na studia II stopnia na kierunki: Architektura, Architektura Wnętrz, Ochrona Środowiska i Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Zostały ostatnie wolne miejsca!

WERNISAŻ WYSTAWY PRAC STOWARZYSZENIA AKWARELISTÓW POLSKICH

IMG 7342

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy "Akwarela. Wystawa malarstwa Stowarzyszenia Akwarelistów Polskich", który odbędzie się 26 lutego 2019 o godz. 18 w Galerii Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania (ul. Rejtana 16). Wernisaż uświetni występ chóru Modo Maiorum. Wystawa będzie otwarta do 10 marca 2019.

Na wystawie zostaną wystawione prace członków SAP. Stowarzyszenie Akwarelistów Polskich liczy obecnie 80 członków zwyczajnych i honorowych oraz 23 członków wspierających i sympatyków. Na wystawie zaprezentujemy kilkadziesiąt prac.

WARSZTATY DLA STUDENTÓW KIERUNKÓW PROJEKTOWYCH

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zapraszamy studentów Architektury, Architektury Wnętrz i Wzornictwa (oraz innych chętnych) do udziale w panelu „Empatyczne projektowanie”, który odbędzie się 21 lutego 2019 o godz. 18 w Biennale Warszawa, ul. Marszałkowska 34/50 (MA3450). Wstęp wolny.

KONKURS NA PROJEKT!

IMG 7342

Zaprojektuj opakowanie dla Śliwki Nałęczowskiej i wygraj nawet 10 000 zł! Termin przesyłania projektów mija 20 marca 2019.

„Design by Śliwka Nałęczowska” to konkurs promujący młodych twórców, grafików i projektantów. Ideą projektu jest promowanie młodych twórców i umożliwienie im rozwoju poprzez zdobywanie doświadczenia, wzbogacanie portfolio, a także wsparcie w postaci nagród finansowych.

MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM "STRUKTURA PROGRAMU I METODYKA KSZTAŁCENIA NA KIERUNKU ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU" - RELACJA

IMG 7342

6 lutego 2019 odbyło się międzynarodowe seminarium „Struktura programu i metodyka kształcenia na kierunku Architektura Krajobrazu – studia o profilu praktycznym” zorganizowane przez Wydział Architektury WSEiZ. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Kaunas Forestry and Environmental Engineering University of Applied Sciences, Politechniki Krakowskiej, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Muzeum Łazienki Królewskie oraz Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania.