Aktualności

KONKURS ART OF PACKING DEBIUTY

IMG 7342

W imieniu Organizatorów zapraszamy do udziału w konkursie ART OF PACKING. DEBIUTY 2018 na projekt opakowania. Termin zgłaszania prac mija 30 stycznia 2019. Zachęcamy do udziału przede wszystkim studentów Architektury Wnętrz i Wzornictwa.

WYKŁADY OTWARTE DLA STUDENTÓW NIESTACJONARNYCH

IMG 7342

15 grudnia 2018 (sobota) w WSEiZ odbędą się dwa wykłady otwarte – na temat konkursu Architektura Ceglana oraz szkoleń firmy Art Metal.

Oba wykłady otwarte odbędą się 15 grudnia i są skierowane do studentów zaocznych.

DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA

IMG 7342

13 grudnia 2018 w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania odbędzie się Dzień Młodego Architekta organizowany przez czasopismo Builder oraz 4YoungArchitects. Udział w wydarzeniu jest możliwy z wcześniejszą rejestracją dostępną tutaj. DMA jest dostępny dla wszystkich studentów Architektury, Architektury Wnętrz i Budownictwa wszystkich uczelni oraz dla uczniów szkół kierunkowych (np. techników architektonicznych).

PRZERWA ŚWIĄTECZNA 2018/2019 W WSEiZ

GRUDNIOWY WYKŁAD WARSZAWSKIEJ SZKOŁY ZDROWIA

IMG 7342

Warszawska Szkoła Zdrowia działająca przy WSEiZ zaprasza na nowy wykład "Choroby odzwierzęce, w tym afrykański pomór świń - zagrożenie dla zdrowia ludzi", który odbędzie się 11 grudnia 2018 (wtorek) o godz. 17 w auli nr 4, ul. Rejtana 16.

NAGRODA ZA NAJLEPSZY WYNIK REKRUTACJI OBCOKRAJOWCÓW

IMG 7342

Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania została nagrodzona za najlepszy wynik w rekrutacji obcokrajowców razem z agencją rekrutacyjną Polonya Kultur.

ZBIÓRKA NA SCHRONISKO DLA PSÓW KRZYKOSIAKI

IMG 7342

Samorząd Studentów WSEiZ zachęca do zbiórki na rzecz schroniska dla psów Krzykosiaki. W lutym tego roku udało nam się zebrać ponad 1000 zł oraz karmę, koce i zabawki. Pieniądze zostały wykorzystane na budowę kuchni węglowej, dzięki której pieskom jest cieplej. Pan Zbyszek, prezes Fundacji Krzykosiaki, chce rozprowadzić ciepło do większej ilości pomieszczeń, gdyż psów przybywa. Koszt to ok. 5000 zł.

PIASECZNO WYBIERA PROJEKT STUDENTÓW ARCHITEKTURY WSEIZ

IMG 7342

Przy ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie pod koniec listopada zainstalowana została wystawa plenerowa trzech najlepszych prac konkursowych studentów Architektury WSEiZ na koncepcję budowy Centrum Sportu w Piasecznie. Mieszkańcy miasta mogą wybrać jeden z projektów, głosując w ankiecie.

SZKICE ARCHITEKTONICZNE - KONKURS DLA STUDENTÓW

IMG 7342

Rozpoczęła się piąta edycja ogólnopolskiego konkursu "Szkice architektoniczne" dla studentów architektury oraz uczniów liceów plastycznych i techników budowlanych, którego organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerem merytorycznym Izba Architektów RP. Termin składania prac mija 20 grudnia.

NOWY SAMORZĄD STUDENCKI WSEIZ

IMG 7342

29 listopada odbyły się wybory do Samorządu Studenckiego WSEiZ.